Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

27.02.2020

19 лютого 2020 року в Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради  відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації проведено нараду на тему: "Інновації Виборчого кодексу України". У нараді взяли участь начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький, начальники відділів ведення Державного реєстру виборців районних адміністрацій Львівської міської ради.
На нараді були обговорені питання щодо організації місцевих виборів.

Новину розміщено на офіційному сайті Львівської обласної державної адміністрації

Більше новин з виборчої тематики розміщуються на сторінці "Державний реєстр виборців. Львівщина"

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

25.02.2020

20 січня 2020 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Липоводолинської районної державної адміністрації Людмила Чайка та головний спеціаліст відділу Віктор Глумний взяли участь у нараді з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців, керівниками та відповідальними за подання таких відомостей, головами сільських рад та селищної ради смт Липова Долина. Віктор Глумний виступив перед учасниками наради з інформаційно-аналітичною доповіддю "Про основні неточності та помилки, що допускаються при підготовці відомостей періодичного поновлення та інформацій на запити відділу". У межах доповіді він поінформував присутніх про основні проблемні питання, що виникають під час опрацювання відділом ведення Державного реєстру виборців відомостей періодичного поновлення, а також звернув увагу на важливість підготовки інформації на запити відділу ведення Державного реєстру виборців та своєчасності її надходження до відділу. 

Протягом січня 2020 року для підтримання в актуальному стані переліку геонімів та будинків начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації Володимир Куріпко спільно з відповідальними особами органів реєстрації місцевих рад провів низку перевірок відповідності відомостей адресного регістру Державного реєстру виборців обліковим даним сільських рад. 

29 січня 2020 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради Наталія Задорожна взяла участь у нараді з керівниками установ та організацій міста Ромни, які відповідно до статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. У процесі наради було звернуто увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру відомостей про виборців чи подання неповних або недостовірних відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

19.02.2020

13 лютого 2020 року в місті Черкаси відбулися робочі зустрічі голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднаря, голови Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного, начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Черкаської області Любові Трояк та представників Черкаської міської ради з представниками Центральної виборчої комісії: членом Комісії Сергієм Постівим та головним консультантом відділу забезпечення діяльності членів Комісії Секретаріату Комісії  Інною Лаврук. Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань щодо стану підготовки до чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, матеріально-технічного забезпечення приміщень територіальних виборчих комісій, приміщень дільничних виборчих комісій, приміщень для голосування, зокрема стосовно забезпечення на дільницях особистого голосування виборців, які за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я мають порушення.

Член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий визначив перспективи участі виборчих комісій Черкаської області в пілотному проєкті щодо тестування інформаційних технологій, спрямованих на передачу відомостей протоколів з дільничних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії з використанням телекомунікаційних та інших інноваційних технологій у виборчому процесі.

Новини органів Державного реєстру виборців Харківської області

10.02.2020

7 лютого 2020 року працівники відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Харківської обласної державної адміністрації взяли участь у семінарі-практикумі "Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів", організованому асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області спільно з Харківською обласною радою, на якому були присутні член Центральної виборчої комісії Єфремова Ірина Олексіївна, а також голови районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, міські та селищні голови Харківської області.

Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської

07.02.2020

19 січня 2020 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Киндилевич Дмитро Григорович взяв участь у засіданні круглого столу щодо проблем внутрішньо переміщених осіб, організованого Представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області, за участі представників відділу Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в Миколаївській області, представників громадської організації "Схід.Інтеграція" та благодійного фонду "Центр волонтерів".

На засіданні розглядалися проблемні питання правового забезпечення внутрішньо переміщених осіб, у тому числі стосовно реалізації права голосу на виборах Президента України, народних депутатів України, місцевих виборах та референдумах.

Дмитро Киндилевич зазначив, що у зв’язку із прийняттям Виборчого кодексу України зазнали змін деякі положення Закону України "Про Державний реєстр виборців". Так, цього року буде запроваджено можливість виборцям подавати заяви щодо включення до Державного реєстру виборців, змін персональних даних, виборчої адреси, тимчасової зміни місця голосування а також інші запити виборців в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису через відповідний електронний сервіс. 

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

28.01.2020

22 січня 2020 року в приміщенні Галицької районної адміністрації Львівської міської ради відбулася нарада, під час якої було обговорено порядок подання відомостей про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Реєстру (відповідно до статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців"),  та особливості заповнення форм подань з такими відомостями.

Участь у засіданні взяли: начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, начальники відділів ведення Державного реєстру виборців районних адміністрацій Львівської міської ради Ольга Гринчишин, Ольга Пастернак, Олег Ногас, Ірина Копильчак, Олександр Морозов, Святослав Войтович, начальник відділу з питань ідентифікації, паспортизації та реєстрації Львівського міського управління ГУ ДМС у Львівській області Андрій Кадикало, заступник начальника відділу з питань ідентифікації, паспортизації та реєстрації Львівського міського управління ГУ ДМС у Львівській області Андрій Гірняк, головний спеціаліст відділу з питань ідентифікації, паспортизації та реєстрації Львівського міського управління ГУ ДМС у Львівській області Марта Засядкевич, інспектор відділу з питань ідентифікації, паспортизації та реєстрації Львівського міського управління ГУ ДМС у Львівській області Мирослава Хомик, заступник голови з соціально-економічних та гуманітарних питань Галицької районної адміністрації Львівської міської ради Галина Бачинська.

У процесі наради, зокрема, було приділено увагу поданню відомостей про виборців, що набули громадянства України або позбавлені громадянства, поданню запитів про виборців та особливостям надання відповідей на них. 

Більше новин з виборчої тематики на сторінці "Державний реєстр виборців. Львівщина"

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

24.01.2020

26 грудня 2019 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації на базі Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання із працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців Тернопільської області.  На семінарі були розглянуті наступні питання:

- "Взаємодія органів ведення Державного реєстру виборців із територіальними підрозділами Державної міграційної служби України в процесі ведення Реєстру".
- "Культура ділового українського мовлення. Лексичні норми української ділової мови".
- "Антикорупційне законодавство України. Відповідальність за вчинення корупційних правопорушень".
- "Монтаж комплекту автоматизованого робочого місця, встановлення та налаштування програмного забезпечення".

Новини органів Державного реєстру виборців Запорізької області

19.12.2019

18 грудня 2019 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Запорізької обласної державної адміністрації Масюков С.О. взяв участь у традиційному, щоквартальному обласному семінарі-нараді з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Під час заходу підведені підсумки взаємодії відділів ведення Державного реєстру виборців та органів державної реєстрації актів цивільного стану області у 2019 році, визначено завдання, які необхідно спільно вирішувати у 2020 році.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

10.12.2019

27 листопада 2019 року в місті Вінниці Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Центром управління навчанням учасників виборчих  процесів при Центральній виборчій комісії та Міжнародною фундацією виборчих систем IFES був проведений тренінг для членів територіальних виборчих комісій на тему "Обмін даними на місцевих виборах", участь у якому взяли представники відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Ізяславської, Красилівської, Старокостянтинівської, Шепетівської районних державних адміністрацій Хмельницької області.

Під час заходу учасники тренінгу обмінялися досвідом надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів, а також ознайомилися з прототипом модельного вебресурсу територіальних виборчих комісій, спрямованого на підвищення прозорості та якості проведення місцевих виборів.

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

29.11.2019

24 листопада 2019 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулося навчання членів територіальних виборчих комісій з питань підготовки і проведення перших та додаткових місцевих виборів 22 і 29 грудня 2019 року. Такі тренінги відбуватимуться в Жидачівському, Мостиському і Стрийському районах. Навчання проходять у рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується Центральною виборчою комісією і Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні. Вказана міжнародна організація із залученням відповідних фахівців (тренерів) навчає членів територіальних виборчих комісій, а з 11 до 20 грудня 2019 року тренінги проводитимуть також для членів дільничних виборчих комісій, задіяних у підготовці і проведенні перших та додаткових місцевих виборів  22 і 29 грудня 2019 року.

Новина на сайті ОДА з фото.

Більше новин з виборчої тематики на сторінці "Державний реєстр виборців. Львівщина"